• Pożegnanie klas VIII 2019 r.

,,To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść". Tymi słowami pożegnała dziś mury naszej szkoły klasa VIII. Kochani pragniemy podziękować Wam za ciepłe słowa, a wszystkim rodzicom za obecność i współpracę. Pragniemy również złożyć najserdeczniejsze podziękowania Panu Piotrowi Nowakowskiemu - Zastępcy Burmistrza Miasta Sierpc oraz Panu Dariuszowi Malanowskiemu - Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Sierpcu za obecność w tak ważnym dla naszych uczniów dniu. Drodzy Absolwenci podejmujcie mąrdre decyzje, uczcie się na błędach i wytrwale dążcie do wyznaczonych przez siebie celów. Powodzenia.

• Paintball klasy VII

14 czerwca uczniowie klasy VII odwiedzili „Strefę zero” w Antoniewie. Przy pięknej, słonecznej pogodzie wszyscy wspaniale się bawili, aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu. Paintball, gokarty, trampolina i inne atrakcje , które sprawiły, że uczniowie miło spędzili czas i w dobrych nastrojach wrócili do domów.

• Roztrzygnięcie konkursu na ,,Maskotkę z logo"

Dziś w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na "Maskotkę z logo". Miło nam jest poinformować, że Magdalena Prószyńska z klasy VIII zajła I miejsce, a Zosia Jagodzińska z klasy III otrzymała wyróżnienie. Brawo dziewczyny.

•  Piknik Rodzinny 2019r
          • Piknik Rodzinny 2019r

„Cudownych rodziców mam…” te słowa mogło 7 czerwca 2019r wykrzyczeć każde dziecko. Pytacie dlaczego? Tego dnia świętowaliśmy jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły, czyli Dzień Dziecka, Mamy i Taty. Jednak tak naprawdę chodzi przede wszystkim o rodzinę, gdyż ona jest najważniejsza. Bez Rodziców i ich pociech nasza szkoła nie mogłaby istnieć. Wsparcie i zaangażowanie rodziców jest niezbędnym elementem naszego działania. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, dobrą zabawę, uśmiech, wszystkie słodkie niespodzianki ( a było ich wiele), którymi wszyscy mogli się delektować. Dziękujemy za każdy bezinteresowny krok w kierunku naszych obecnych uczniów oraz przyszłych, bo i takich gościliśmy. W szczególności dziękujemy tym, którzy kolejny rok na ten jeden dzień stają się naszymi współpracownikami i razem z nami umilają ten wspólnie spędzony czas. Ślemy podziękowania Pani

• Zielona Szkoła 2019r

W dniach 20- 24 maja 2019r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce szkolnej. Celem wyjazdu była terapia klimatyczna, zainteresowanie światem, zwiedzenie ciekawych miejsc: Wrocławia, Drezna, Pragi, Adrspach i Skalnego Miasta.

• PIKNIK RODZINNY

Dnia 7 czerwca o godzinie 13.30 odbędzie się Piknik Rodzinny. Serdzecznie zapraszamy uczniów, rodziców i wszystkich sympatyków naszej placówki.

• Partnerzy

• {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • EduPage

Środa 19.06.2019

• Pożegnanie klas VIII 2019 r.
      • Paintball klasy VII
      • Roztrzygnięcie konkursu na ,,Maskotkę z logo"
      •  Piknik Rodzinny 2019r
      • Zielona Szkoła 2019r
      • Dzień Otwartych Drzwi w ZSCKR w Studzieńcu.
      • Podsumowanie konkursu ,, 3- majmy się zdrowo- świeże powietrze obowiązkowo"
      •                         Mała lekcja historii
      • Miesiąc Pamięci Narodowej.