• Nocowanie na dywanie 2023r.

• Kiedy po raz kolejny postanowiliśmy zostać w szkole nieco dłużej i na drugi dzień zastaliśmy taką białą niespodziankę za oknem, czyli "Nocowanie na dywanie 2023"

• Toruńscy odkrywcy i smakosze😊

• 15 listopada uczniowie klas I-III oraz VIII wybrali się z wizytą do miasta piernika i Kopernika. Swą wizytę w Toruniu rozpoczęli w Planetarium, gdzie obejrzli film pt. "Kolorowy kosmos". Potem udali się do Muzeum Piernika, aby móc stworzyć swój własny wypiek w dowolnym kształcie. Nie obyło się również bez zwiedzania samego Muzeum. Na zakończenie był pyszny obiad.

Aż szkoda było wracać do domu. Do zobaczenia...

• 11 listopada 2023r.

• W przeddzień 11 listopada i przypadającego Narodowego Święta Niepodległości, w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Z tejże okazji uczniowie klas V-VIII wystąpili z krótkim programem słowno-muzycznym, przybliżając w ten sposób wszystkim nam istotę tego święta, a także towarzyszące im emocje. Nad całością czuwał pan Daniel Staniszewski, któremu serdecznie dziękujemy za przygotowanie uroczystości.

• Projekt pt. "Mazowsze Obrońcom Stolicy".

• W dniu 10 listopada uczniowie z klasy VI wraz z wychowawczynią panią Melanią Szałkucką wzięli udział w projekcie pt. "Mazowsze Obrońcom Stolicy".

Projekt był konkursem sprawnościowym i historycznym. Zadaniem uczniów było pokonanie toru przeszkód, który imitował zmagania legionistów, a następnie udzielenie odpowiedzi na pytania z zakresu Bitwy Warszawskiej oraz Legionów.

Jest nam bardzo miło, gdyż wszystkim naszym uczniom udało się zdobyć najważniejszą odznakę, czyli Legitymację Młodego Legionisty. Gratulujemy