• Hurra, mamy to! 😀🥇🥇🥈

• Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zastała laureatem I miejsca w dwóch kategoriach: makulatury oraz tworzyw sztucznych, a także II miejsca w kategorii - baterie w XII Powiatowym Konkursie Ekologicznym pn. „Chrońmy środowisko odzyskując surowce wtórne”

• „Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku…” 😊🎄

• Już po raz 25 spotkaliśmy się na wspólnej Wigilii, którą poprzedził występ naszych młodych artystów. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, śpiewali kolędy oraz grali na instrumentach. Wszystko to sprawiło, że poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia, które nadejdą już niebawem.

Ten dzień nie odbyłby się bez zgromadzonych gości, którzy tak licznie przybyli celebrować z nami owy magiczny moment. Dziękujemy za obecność władzom powiatu sierpeckiego oraz miasta Sierpca, przedstawicielom sierpeckich instytucji, księdzu proboszczowi, mediom, rodzicom, dzieciom za wspaniały występ, a także każdej osobie, która przyczyniła się do celebrowania tego dnia w przemiłej i rodzinnej atmosferze.

• Mikołajki

• Jak to 6 grudnia bywa, naszych uczniów odwiedza bardzo zapracowany tego dnia Święty Mikołaj. Oczywiście rozdaje prezenty, jednak nigdy nie za darmo. Lubi posłuchać miłej jego uszom piosenki albo wiersza, dlatego trzeba być zawsze dobrze przygotowanym. Po krótkiej wizycie rusza dalej do innych dzieci, które na niego czekają.