• Nagroda Burmistrza Miasta Sierpc 2019 r.

• Dziś w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Burmistrza Miasta Sierpca. Miło nam jest poinformować, iż uczeń klasy VIII Damian Bielecki, za swoje osiągnięcia, odebrał nagrodę z rąk Pana Burmistrza Jarosława Perzyńskiego. Wręczenie nagrody poprzedził występ klasy V i VI.

• Pożegnanie klas VIII 2019 r.

• ,,To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść". Tymi słowami pożegnała dziś mury naszej szkoły klasa VIII. Kochani pragniemy podziękować Wam za ciepłe słowa, a wszystkim rodzicom za obecność  i współpracę. Pragniemy również złożyć najserdeczniejsze podziękowania Panu Piotrowi Nowakowskiemu - Zastępcy Burmistrza Miasta Sierpc oraz Panu Dariuszowi Malanowskiemu - Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Sierpcu za obecność w tak ważnym dla naszych uczniów dniu. Drodzy Absolwenci podejmujcie mąrdre decyzje, uczcie się na błędach i wytrwale dążcie do wyznaczonych przez siebie celów. Powodzenia.

• Paintball klasy VII

• 14 czerwca uczniowie klasy VII odwiedzili „Strefę zero” w Antoniewie. Przy pięknej, słonecznej pogodzie wszyscy wspaniale się bawili, aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu. Paintball, gokarty, trampolina i inne atrakcje , które sprawiły, że uczniowie miło spędzili czas  i w dobrych nastrojach wrócili do domów.

• Roztrzygnięcie konkursu na ,,Maskotkę z logo"

Dziś w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na "Maskotkę z logo". Miło nam jest poinformować, że Magdalena Prószyńska z klasy VIII zajła I miejsce, a Zosia Jagodzińska z klasy III otrzymała wyróżnienie. Brawo dziewczyny.

•  Piknik Rodzinny 2019r
          • Piknik Rodzinny 2019r

• „Cudownych rodziców mam…” te słowa mogło 7 czerwca 2019r wykrzyczeć każde dziecko. Pytacie dlaczego?  Tego dnia świętowaliśmy jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły, czyli Dzień Dziecka, Mamy i Taty. Jednak tak naprawdę chodzi przede wszystkim o rodzinę, gdyż ona jest najważniejsza. Bez Rodziców i ich pociech nasza szkoła nie mogłaby istnieć.  Wsparcie i zaangażowanie rodziców jest niezbędnym elementem naszego działania. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, dobrą zabawę, uśmiech, wszystkie słodkie niespodzianki ( a było ich wiele), którymi wszyscy mogli się delektować. Dziękujemy za każdy bezinteresowny krok w kierunku naszych obecnych uczniów oraz przyszłych, bo i takich gościliśmy. W szczególności dziękujemy tym, którzy kolejny rok na ten jeden dzień stają się naszymi współpracownikami i razem z nami umilają ten wspólnie spędzony czas. Ślemy podziękowania Pani Edycie i Panu Piotrowi Góreckim oraz Pani Agnieszce i Panu Dariuszowi Borkowskim. Z czystym sercem stwierdzamy, że Wasze potrawy z grilla i lody pistacjowe nie maja sobie równych, a świadczyły o tym długie kolejki. Niech wam się wiedzie. Do zobaczenia za rok.