• Integracja na ,,Zatorzu".

• Każde dziecko chciałoby, aby wakacje trwały dziesięć miesięcy, a rok szkolny dwa. Niestety jest na odwrót. Jednak nam udało się nieco odłożyć naukę w szkolnych ławkach i dziś wspólnie pożegnaliśmy wakacje na słonecznym Zatorzu. Były dmuchańce, gorące kiełbaski oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Malanowskiemu - Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Sierpcu, Panu Przemysławowi Burzyńskiemu - Przewodniczącemu Rady Powiatu Sierpeckiego oraz Radnym Rady Miejskiej Sierpca - Panu Krzysztofowi Kacperskiemu oraz Piotrowi Rzeszotarskiemu za uprzejmość, współpracę, a także obecność w tak fantastycznym dniu.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dziś Pani Dyrektor Danuta Żuławnik przywitała po wakacyjnej przerwie dotychczasowych uczniów, ale też nowych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły w towarzystwie swoich rodziców. Jedni wchodzili nieśmiałym krokiem, drudzy już nieco pewniej. Jednak u wszystkich gościł uśmiech na twarzy.

Witamy Was wszystkich gorąco!!! Pragniemy, aby nowy rok szkolny obfitował w same dobre oceny, miliony pochwał, wspaniałe przyjaźnie, pasje oraz nowe zainteresowania. Nie bójmy się pytać, szukajmy odpowiedzi. Szanujmy się nawzajem oraz dzielmy życzliwością.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu