• "Nocowanie na dywanie''

• Jak co roku w listopadzie spotykamy się, aby jedną noc spędzić w szkole. Wbrew pozorom niewiele osób wtedy śpi, ale bawi się, tańczy, śpiewa lub wróży, starając się odczytać swoją przyszłość.

• Gala rozstrzygnięcia Konkursów Miejskich

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości już za nami, a my przypominamy o naszych laureatach, którzy podczas Gali rozstrzygnięć Miejskich Konkursów, realizowanych w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, zdobyli nagrody i wyróżnienia w konkursie fotograficznym: Mateusz Dębski i Karol Goc (wyróżnienia) oraz plastycznym: Weronika Borkowska (3.miejsce), Helena Piotrowska (2.miejsce), Natalia Kordulasińska (3.miejsce), Magdalena Prószyńska i Natalia Sawicka (wyróżnienia).

• Historia Pieśnią Malowana

• Mamy to!!!

Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Historia Pieśnią Malowana" uważamy za bardzo udany. W pierwszym dniu Festiwalu 25 października Zosia Jagodzińska z klasy III wyśpiewała sobie I miejsce w kategorii klas I-III. Natomiast uczeń klasy V Aleks Górecki otrzymał Grand Prix Festiwalu. Kochani gratulujemy również zespołom. Byliście świetni.

•   Konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
          • Konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

• W dniu 19 października w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Wśród nagrodzonych znalazły się Amelia Chroboczyńska i Zofia Jagodzińska z kl. III, które zajęły II miejsce. Natomiast wyróżnienia otrzymały Zofia Rynkowska kl. VI i Anna Skwierawska kl. VII. Gratulujemy zarówno laureatom, jak i pozostałym uczestnikom konkursu.

• Ślubowanie 2018r

12 października w naszej szkole odbyła się uroczystość przyjęcia najmłodszych w poczet uczniów I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu. W tak ważnym dniu klasie I towarzyszyła nie tylko Pani Dyrektor, nauczyciele i rodzice, ale także Pan Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc oraz ksiądz kanonik Sławomir Zalewski. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, a nowym uczniom życzymy sukcesów w nauce oraz samych radosnych dni w szkole.

• Konkurs wiedzy o Polsce i mieście Sierpc

27 września w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce oraz Mieście Sierpc " W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości ". W kategorii klas 5-6 nasi uczniowie: Łukasz Nowicki, Sylwia Placek, Zofia Szablewski zajęli II miejsce. Natomiast w kategorii klas 7-8 III miejsce zajęli: Anna Skwierawska, Damian Bielecki i Jakub Kuliński.

Serdecznie gratulujemy!

• Europejski Dzień Języków

•    26 września 2018r w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Uczniowie aktywnie włączyli się w róznorodne gry i zabawy językowe z kodami QR, wykorzystywali również telefony komór kowe oraz stawiali czoła łamańcom językowym a także piosenkom.

• Bezpieczeństwo ważna rzecz.

• Dziś naszą szkołę odwiedził Komendant Straży Miejskiej Pan Jarosław Krydziński oraz jego współpracownik Pan Tomasz Górzyński. Ich wizyta nie była przypadkowa, lecz potrzebna po to, by przypomnieć uczniom młodszym, a także starszym jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie drogi do i ze szkoły oraz w różnych niekiedy trudnych sytuacjach.

Dziękujemy i obiecujemy o wszystkim pamiętać, bo ta wiedza przyda się nie tylko na co dzień.

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

• W dniu 3 września zadzwonił pierwszy dzwonek, który zaprosił w mury szkoły wszystkich uczniów zarówno uczęszczających do naszej szkoły, jak i tych nowych, dopiero co rozpoczynających naukę. Witamy serdecznie.

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

• 20 czerwca stał się dniem corocznych podsumowań niestety i pożegnań. Nie zabrakło momentów wesołych, jak i tych refleksyjnych. Dziś pożegnaliśmy ostatnią klasę gimnazjalną na której to, nasze Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu zakończyło swoją działalność. Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom i życzymy udanych wakacji.

• Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.