• Konkurs Literacki

•              Mamy kolejną dobrą wiadomość

Lena Gąsiorowska z klasy V napisała piękny wiersz o Sierpcu i zajęła III miejsce w konkursie literackim „Sierpc – moje miasto”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Armii Krajowej pod patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej Sierpca z okazji 700-lecia lokacji miasta.

Serdecznie gratulujemy!

• Konkurs Fotograficzny

•      Konkurs fotograficzny "Perełki krajobrazu wiejskiego - ocalić od zapomnienia", organizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyniósł naszej uczennicy III miejsce.

Gratulujemy Tosi Szuleckiej oraz życzymy jej bystrego oka i refleksu podczas kolejnych fotograficznych wypraw.

• XXV Jubileuszowy Festiwal Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień- Plecień"

W sobotę 9 kwietnia, w ramach XXV Jubileuszowego Festiwalu Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień –Plecień”, na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu swoje umiejętności wokalne prezentowali młodzi artyści z całej Polski.

Wśród nich znalazł się również uczeń naszej szkoły - Aleks Górecki, zdobywając III miejsce w kategorii 11-14lat.

Cieszymy się, że nasi podopieczni rozwijają swoje artystyczne skrzydła, osiągając kolejne sukcesy.

• Wielkanocna Wizyta

Pracownicy Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Sierpcu mogli dziś poczuć prawdziwy, świąteczny nastrój, a to za sprawą niezwykłej wizyty naszych podopiecznych, którzy pod opieką Pani wicedyrektor Kamili Jagodzińskiej, złożyli Im świąteczne życzenia i wręczyli symboliczne upominki.

Mamy nadzieję, że odwiedziny Wielkanocnego Kurczaczka i Zajączka przyniosły wszystkim uśmiech i radość, które zostaną z Nami na dłużej.