• Kolejny sukces !

• Powiatowy Turniej w Szachach, który odbył się 16 listopada 2021r., przyniósł naszym podopiecznym kolejne puchary.

Tym razem uczniowie klas VII-VIII, pod kierunkiem Pana Andrzeja Kapuścińskiego, zdobyli II miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt

• Nasi uczniowie nie zwalniają tempa

i zdobywają kolejne nagrody i wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy:

- Wiktorii Łasińskiej (z kl.VIII) i Tomkowi Maciejewskiemu (z kl. VII) zajęcia II miejsca,

- Zosi Jagodzińskiej (z kl. VI) wyróżnienia

w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Historycznym "DZIEŃ PAMIĘCI - ODZYSKANIE PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI", organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gojsku.

• Powiatowy Turniej Szachowy

• Mamy złoto!

9 listopada w sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Sierpcu odbył się Powiatowy Turniej Szachowy dla dzieci (kategoria wiekowa 2009 i mł.), organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.

Naszą szkołę dumnie reprezentowało siedmioro entuzjastów królewskiej gry: Amelka Chroboczyńska, Zosia Jagodzińska, Sylwia Placek, Paweł Fułek, Igor Marjański oraz Łukasz i Mateusz Rudyk.

Jako jedyna placówka uczestnicząca w zmaganiach szachowych, rozegraliśmy Mistrzostwa Szkoły systemem „każdy z każdym”.

Zwycięzcą w kategorii open został Igor Marjański. Drugie miejsce zajęła Zosia Jagodzińska, a trzecie - Łukasz Rudyk.

Wśród dziewcząt mistrzynią szkoły po raz kolejny została Zosia. Medal srebrny zdobyła Amelka Chroboczyńska, a brązowy - Sylwia Placek.

Igor Marjański obronił tytuł mistrza szkoły

i wyprzedził Łukasza Rydyk, a medal brązowy zdobył Paweł Fułek.

Nasze szachistki i szachiści otrzymali również pamiątkowe medale i dyplomy od organizatorów.

Cieszymy się, że nasza szkoła może pochwalić się kolejnymi pucharami za I miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt oraz kat. chłopców.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Kapuścińskiemu za przygotowanie uczniów.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów!