• Dzień Babci i Dziadka.

• 18 lutego uczniowie klas I-III zaprosili w mury swojej szkoły honorowych gości – Babcię i Dziadka, aby uczcić Ich święto. Cała uroczystość odbyła się pod hasłem „Dla Babci i Dziadka koncert na 102”.

Podczas części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje wokalne oraz taneczne umiejętności. Nasi najmłodsi podopieczni, pod kierunkiem swoich wychowawczyń i opiekunów artystycznych, zaprosili Dziadków na wspólną zabawę przy takich hitach, jak „Orkiestry dęte” czy „Pytania do Babci i Dziadka”.

Spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze, nie zabrakło także wielu uśmiechów i łez wzruszenia. Przybyli goście nagrodzili małych artystów gromkimi brawami.

Pani Dyrektor, dziękując zaproszonym za tak liczne przybycie, podkreśliła swoją dumę z osiągnieć najmłodszych uczniów i złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia długich lat życia i pociechy ze swoich wnucząt. Na koniec dzieci wręczyły ukochanym seniorom upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość Babci i Dziadka, za którą chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Babciu, Dziadku, życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, wielu lat życia i radości!

• Bal Karnawałowy

• 28 stycznia nasz szkolny korytarz, przystrojony kolorowymi balonami i szarfami, zmienił się w prawdziwą baśniową krainę, którą wypełniły wróżki, piraci, owady, koty i inne tajemnicze postacie.

Nasi najmłodsi podopieczni w barwnym, tanecznym korowodzie świętowali karnawał.

Nie zabrakło muzycznych hitów, wesołych pociągów i licznych konkursów. Dzieci stoczyły bój o gorące krzesła, wykazały się zwinnością przechodząc pod tyczką i prezentując swoje umiejętności taneczne.

Rywalizacja o tytuł mistrzów parkietu była naprawdę zacięta. Ostatecznie Królową i Królem Balu zostali Maria Poraszka i Filip Jabłonowski.

Zabawa była udana, wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów na zasłużony, feryjny wypoczynek.