• Gala rozstrzygnięcia Konkursów Miejskich

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości już za nami, a my przypominamy o naszych laureatach, którzy podczas Gali rozstrzygnięć Miejskich Konkursów, realizowanych w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, zdobyli nagrody i wyróżnienia w konkursie fotograficznym: Mateusz Dębski i Karol Goc (wyróżnienia) oraz plastycznym: Weronika Borkowska (3.miejsce), Helena Piotrowska (2.miejsce), Natalia Kordulasińska (3.miejsce), Magdalena Prószyńska i Natalia Sawicka (wyróżnienia).

• Historia Pieśnią Malowana

• Mamy to!!!

Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Historia Pieśnią Malowana" uważamy za bardzo udany. W pierwszym dniu Festiwalu 25 października Zosia Jagodzińska z klasy III wyśpiewała sobie I miejsce w kategorii klas I-III. Natomiast uczeń klasy V Aleks Górecki otrzymał Grand Prix Festiwalu. Kochani gratulujemy również zespołom. Byliście świetni.

•   Konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II
          • Konkurs recytatorski poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

• W dniu 19 października w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyło się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Wśród nagrodzonych znalazły się Amelia Chroboczyńska i Zofia Jagodzińska z kl. III, które zajęły II miejsce. Natomiast wyróżnienia otrzymały Zofia Rynkowska kl. VI i Anna Skwierawska kl. VII. Gratulujemy zarówno laureatom, jak i pozostałym uczestnikom konkursu.

• Ślubowanie 2018r

12 października w naszej szkole odbyła się uroczystość przyjęcia najmłodszych w poczet uczniów I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu. W tak ważnym dniu klasie I towarzyszyła nie tylko Pani Dyrektor, nauczyciele i rodzice, ale także Pan Jarosław Perzyński Burmistrz Miasta Sierpc oraz ksiądz kanonik Sławomir Zalewski. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, a nowym uczniom życzymy sukcesów w nauce oraz samych radosnych dni w szkole.

• Konkurs wiedzy o Polsce i mieście Sierpc

27 września w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się Konkurs Wiedzy o Polsce oraz Mieście Sierpc " W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości ". W kategorii klas 5-6 nasi uczniowie: Łukasz Nowicki, Sylwia Placek, Zofia Szablewski zajęli II miejsce. Natomiast w kategorii klas 7-8 III miejsce zajęli: Anna Skwierawska, Damian Bielecki i Jakub Kuliński.

Serdecznie gratulujemy!

• Europejski Dzień Języków

•    26 września 2018r w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Uczniowie aktywnie włączyli się w róznorodne gry i zabawy językowe z kodami QR, wykorzystywali również telefony komór kowe oraz stawiali czoła łamańcom językowym a także piosenkom.

• Bezpieczeństwo ważna rzecz.

• Dziś naszą szkołę odwiedził Komendant Straży Miejskiej Pan Jarosław Krydziński oraz jego współpracownik Pan Tomasz Górzyński. Ich wizyta nie była przypadkowa, lecz potrzebna po to, by przypomnieć uczniom młodszym, a także starszym jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie drogi do i ze szkoły oraz w różnych niekiedy trudnych sytuacjach.

Dziękujemy i obiecujemy o wszystkim pamiętać, bo ta wiedza przyda się nie tylko na co dzień.

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

• W dniu 3 września zadzwonił pierwszy dzwonek, który zaprosił w mury szkoły wszystkich uczniów zarówno uczęszczających do naszej szkoły, jak i tych nowych, dopiero co rozpoczynających naukę. Witamy serdecznie.

Witamy w nowym roku szkolnym 2018/2019

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

• 20 czerwca stał się dniem corocznych podsumowań niestety i pożegnań. Nie zabrakło momentów wesołych, jak i tych refleksyjnych. Dziś pożegnaliśmy ostatnią klasę gimnazjalną na której to, nasze Niepubliczne Gimnazjum w Sierpcu zakończyło swoją działalność. Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom i życzymy udanych wakacji.